Project Description

TKANINY AGMAMITO

Wizualizacja sofy w salonie

Zakres realizacji:

Dla firmy Agmamito, producenta tkanin obiciowych przygotowaliśmy wizualizacje najnowszych kolekcji. Mierząc się z rygorystycznymi wymogami dotyczącymi szycia i faktury danego obicia zostawiliśmy w pełni zadowolonego z rezultatu klienta.

Klient:

Agmamito
Data realizacji: sierpień 2015

Agmamito wizualizacja

Najważniejszy jest detal.

Logo Agmamito

Kiedy o pomoc zwraca się do nas klient, który potrzebuje wizualizacji produktu – tkanin obiciowych, musi mieć pewność, że otrzymane materiały będą perfekcyjnie odzwierciedlać wszystkie właściwości tkaniny, jej kolor, fakturę, zachowanie w praktyce.

W celu jak najlepszego oddania tych właściwości poprosiliśmy klienta o przesłanie do naszej siedziby próbek materiału, który wizualizujemy. Zbadaliśmy materiał pod kątem refleksyjności, faktury i zachowania. Zauważyliśmy, że tkanina zmienia jasność w zależności od jej delikatnego czesania w konkretnym kierunku. Skany w wysokiej rozdzielczości pozwoliły na stworzenie bardzo dokładnego shaderu – wirtualnego materiału tkaniny Agmamito.

Do przedstawienia wizualizacji tkaniny zaprojektowaliśmy modernistyczne wnętrze salonu, które podkreśli unikatową fakturę materiału. Rendering wizualizacji w dużej rozdzielczości pozwala klientowi na prezentacje nie tylko samej aranżacji, ale również zbliżeń na tkaninę w swoich materiałach marketingowych.

Agmamito tkaniny salon
Agmamito tkaniny salon
Drobne, przynoszące satysfakcję detale to nasza obsesja.

Art Director:
Tomasz Świerczyński

Modeling:
Kinga Jędrzejewska, Marcin Gromczewski

Rendering:
Tomasz Świerczyński

Postprodukcja:
Tomasz Świerczyński

łazienka Lumina
Q22 Office renders

Potrzebujesz podobnej realizacji?

Skontaktuj się z nami!