Project Description

TKANINY AGMAMITO

Wizualizacja sofy w salonie

Zakres realizacji:

Dla firmy Agmamito, producenta tkanin obiciowych przygotowaliśmy wizualizacje najnowszych kolekcji. Mierząc się z rygorystycznymi wymogami dotyczącymi szycia i faktury danego obicia zostawiliśmy w pełni zadowolonego z rezultatu klienta.

Klient:

Agmamito
Data realizacji: sierpień 2015

Agmamito wizualizacja

Najważniejszy jest detal.

Logo Agmamito

Kiedy o pomoc zwraca się do nas klient, który potrzebuje wizualizacji produktu – tkanin obiciowych, musi mieć pewność, że otrzymane materiały będą perfekcyjnie odzwierciedlać wszystkie właściwości tkaniny, jej kolor, fakturę, zachowanie w praktyce.

W celu jak najlepszego oddania tych właściwości poprosiliśmy klienta o przesłanie do naszej siedziby próbek materiału, który wizualizujemy. Zbadaliśmy materiał pod kątem refleksyjności, faktury i zachowania. Zauważyliśmy, że tkanina zmienia jasność w zależności od jej delikatnego czesania w konkretnym kierunku. Skany w wysokiej rozdzielczości pozwoliły na stworzenie bardzo dokładnego shaderu – wirtualnego materiału tkaniny Agmamito.

Do przedstawienia wizualizacji tkaniny zaprojektowaliśmy modernistyczne wnętrze salonu, które podkreśli unikatową fakturę materiału. Rendering wizualizacji w dużej rozdzielczości pozwala klientowi na prezentacje nie tylko samej aranżacji, ale również zbliżeń na tkaninę w swoich materiałach marketingowych.

Agmamito tkaniny wizualizacje
Agmamito tkaniny wizualizacje
Agmamito tkaniny salon
Agmamito tkaniny salon
Agmamito tkaniny salon
Agmamito tkaniny wizualizacje
Agmamito tkaniny wizualizacje
Drobne, przynoszące satysfakcję detale to nasza obsesja.

Art Director:
Tomasz Świerczyński

Modeling:
Kinga Jędrzejewska, Marcin Gromczewski

Rendering:
Tomasz Świerczyński

Postprodukcja:
Tomasz Świerczyński

Udostępnij:

łazienka Lumina
Q22 Office renders

Potrzebujesz podobnej realizacji?

Skontaktuj się z nami!