Tworzymy profesjonalne wizualizacje i animacje 3D pomagając ulepszyć marketing Twojej inwestycji.

Posiadamy ponad 17 lat doświadczenia, co przekłada się na zrozumienie potrzeb rynku, a nasze usługi zdobyły zaufanie zarówno małych, jak i dużych klientów na całym świecie.

Jesteśmy dumni z naszej pracy, w której zwracamy uwagę na detale sprawiające, iż każda nasza wizualizacja to indywidualne dzieło dostosowane do potrzeb naszych klientów.

NASI KLIENCI

Działamy na arenie międzynarodowej dostosowując styl, pomysły i sposób pracy indywidualnie dla każdego kraju. Analizujemy rynek tak, aby nasze realizacje nie tylko wyróżniały się na tle konkurencji, ale jednocześnie zachowały poprawną stylizację, charakterystyczną w danym obszarze naszego globu.

customer map
0+
Wykonanych wizualizacji
0+
Zrealizowanych projektów
0%
Zleceń ukończonych w planowanym terminie

Visualizations from luminance studio characterize with a high realism and attention to details.
Every single visualization has its own individual character personalized to the needs and is characterized with a very high accuracy figure of made. I would highly recommend Tomasz and his company to anyone looking for a professional 3D Artists

Mariusz Wysocki, APA Paul Rene Sp. z o.o.

Christos Fytilis, Architect,ETEK,TMMOB.

Radek Szwarc, Idee Sp. z o.o.

Tworzymy wizualizacje i animacje dla różnorodnych klientów, począwszy od małych firm, a kończąc na międzynarodowych korporacjach, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Często współpracujemy z wieloma działami jednej firmy, co świadczy o naszej zdolności do efektywnego zaspokajania potrzeb różnych zespołów bez kompromisów w jakości.

Varso Tower wizualizacja
Nie jesteś pewien jakie materiały marketingowe będą najlepsze dla Twojej inwestycji?

Znajdziemy dla Ciebie najefektywniejsze rozwiązania!