Animacje 3D produktowe2023-10-11T20:28:46+02:00

Animacje produktowe

Nasze animacje produktowe przemawiają do wyobraźni, wzbudzają zaufanie i motywują do zakupu zwiększając konwersję na stronach internetowych czy w kampaniach reklamowych.

Marketing

Wzmacniamy marketing Twojego produktu

QuadHD 2.5K

Wysoka rozdzielczość w standardzie

Funkcjonalność

Podkreślimy cechy Twojego produktu

Produktowe animacje 3D

W luminance studio dostrzegamy potęgę przekazu. Dlatego specjalizujemy się w tworzeniu efektownych animacji produktowych, które nie tylko przyciągają wzrok, ale również w precyzyjny sposób przedstawiają design, funkcjonalność i główne zalety Twojego produktu.

Prezentacje funkcjonalności

Dzięki fotorealistycznej animacji 3D Twojego produktu, Twoi klienci będą mogli dostrzec każdy detal, zrozumieć kluczowe cechy oraz zalety oferowanego rozwiązania. W luminance studio tworzymy animacje, które przemawiają do odbiorcy, podkreślając innowacyjność i unikalność Twojego produktu.

Produktowe animacje 3D

W luminance studio dostrzegamy potęgę przekazu. Dlatego specjalizujemy się w tworzeniu efektownych animacji produktowych, które nie tylko przyciągają wzrok, ale również w precyzyjny sposób przedstawiają design, funkcjonalność i główne zalety Twojego produktu.

Prezentacje funkcjonalności

Dzięki fotorealistycznej animacji 3D Twojego produktu, Twoi klienci będą mogli dostrzec każdy detal, zrozumieć kluczowe cechy oraz zalety oferowanego rozwiązania. W luminance studio tworzymy animacje, które przemawiają do odbiorcy, podkreślając innowacyjność i unikalność Twojego produktu.

Perfekcja przekazu

W luminance studio doskonale rozumiemy, jak ważne jest właściwe przedstawienie produktu. Nasze animacje 3D nie tylko podkreślają wyjątkowy design produktu, ale także dbają o idealne oświetlenie, które eksponuje jego najmniejsze detale. Poza estetyką, skupiamy się na przemyślanym przedstawieniu funkcjonalności, by klient mógł w pełni docenić wartość Twojego produktu.

 • Podkreślenie wartości produktu:

  Nasze animacje 3D w pełni oddają design, funkcjonalność i zalety produktu, umożliwiając klientom głębsze zrozumienie jego unikalności.

 • Efektywny marketing i zwiększenie sprzedaży:

  Efektowne animacje 3D potęgują zaangażowanie odbiorców, przekształcając widzów w lojalnych klientów, co w konsekwencji przekłada się na zwiększenie sprzedaży.

 • Zwiększenie widoczności i świadomości Marki:

  Profesjonalne animacje produktowe przyciągają uwagę potencjalnych klientów, wyróżniając markę na tłocznym rynku.

 • Tworzenie przekazu:

  Nasze animacje 3D zawsze niosą ze sobą jakiś przekaz. Może to być wizja przyszłości, idei, produktu lub miejsca, które klient chce zaprezentować. Staramy się, aby ten przekaz był klarowny, interesujący i zgodny z oczekiwaniami klienta.

Nasze filmy produktowe reżyserowane są tak, aby zwiększyć zainteresowanie Twoim produktem.

Nasze animacje nie tylko pięknie się prezentują, ale także skutecznie podnoszą świadomość Twojej marki, umacniając marketing i zwiększając sprzedaż.

Wysoka rozdzielczość animacji

W standardzie otrzymujesz u nas rozdzielczość animacji 2.5K, która świetnie wygląda nawet na większych ekranach i telewizorach. Jeżeli potrzebujesz jeszcze większej rozdzielczości na specjalne zastosowania – przygotujemy dla Ciebie dowolny format.

Rozdzielczość animacji

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Dzięki wysokiej jakości animacjom produktowym 3D, z łatwością przedstawisz design, funkcjonalność oraz kluczowe zalety swojego produktu, a Twoja marka zyska wyjątkową możliwość wyróżnienia się na rynku.

 • Wysoka rozdzielczość renderingu QuadHD 2560x1440px,

 • 2 serie poprawek w cenie,

 • Scenariusz i storyboard,

 • Perfekcyjne oświetlenie produktu,

 • Dokładne odwzorowanie tekstur i materiałów,

 • Fotorealistyczna jakość renderingu.

Packshot produktowy

Mariusz Wysocki, APA Paul Rene Sp. z o.o.

NASI KLIENCI

Nasi klienci cenią nas za profesjonalizm, elastyczność, terminowość, kreatywność i doskonałą obsługę klienta, co sprawia, że współpraca z nami to gwarancja sukcesu i zadowolenia z animacji i ich wpływu na marketing.

Loga klientów

Elastyczność w komunikacji

Animacje 3D można dostosować do różnych mediów – od strony internetowej, poprzez prezentacje na targach czy w reklamie telewizyjnej. Pozwala to na spójną i efektywną komunikację w różnych kanałach marketingowych.

Zwiększenie konwersji

Profesjonalnie przygotowane animacje produktowe skutecznie przekształcają zainteresowanie w rzeczywiste zakupy, zwiększając wskaźnik konwersji na stronach internetowych czy w kampaniach reklamowych.

Packshot umywalek

Podkreśl zalety Twojego produktu z luminance studio!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Najczęstsze pytania:

Z jakich materiałów tworzymy animacje 3D?2023-08-28T20:20:07+02:00

Animacje 3D tworzymy z dostarczonych rysunków CAD (.dwg lub .pdf), modeli Revit/Sketchup/3ds max lub innych dostępnych referencji. W przypadku dostarczenia nam gotowych modeli 3D, weryfikujemy je pod kątem zgodności z projektem, poprawności bryły i odwzorowania detali, a w razie potrzeby dokonujemy stosownych modyfikacji.

Jakiego typu prawa są przekazywane do wykonanych usług?2023-07-26T17:49:52+02:00

luminance studio jest właścicielem wykonanych renderów, ale jednocześnie przekazujemy pełne autorskie prawa majątkowe do wykonanych finalnych wersji wizualizacji czy animacji. Klient może wykorzystać rendery w dowolny i nieograniczony sposób na wszystkich polach eksploatacji. Zmiana lub aktualizacja pól eksploatacji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Czy mogę zobaczyć przykłady realizacji luminance studio?2023-08-06T12:23:24+02:00

Tak, zachęcamy do odwiedzenia naszego PORTFOLIO, gdzie prezentujemy różnorodne przykłady naszych realizacji.

Co wyróżnia luminance studio?2023-07-26T17:26:04+02:00

W luminance studio, skupiamy się na wykonaniu usługi, która przyniesie wymierne korzyści, a nie tylko będzie wysokiej jakości wizualizacją czy animacją. Wzmacniamy skuteczność Twojego marketingu sprzedaży dostosowując nasze usługi do Twoich potrzeb, wymogów i przede wszystkim celów, jakie chcesz osiągnąć. Posiadamy ponad 17 lat doświadczenia, co przekłada się na zrozumienie potrzeb rynku, a nasze usługi zdobyły zaufanie zarówno małych, jak i dużych klientów na całym świecie. Naszym celem jest zapewnienie Ci rozwiązań, które są skrojone na miarę Twojego budżetu i Twoich oczekiwań. Przeczytaj więcej o nas tutaj.

Jakie są ceny animacji 3D w luminance studio?2023-07-26T17:17:35+02:00

Cena animacji 3D zależy od wielu czynników, takich jak skomplikowanie projektu, ilość detali, rozdzielczość czy rodzaj animacji. W skład wyceny wchodzą takie pozycje jak: preprodukcja, modelowanie, rendering, postprodukcja oraz montaż. Nasza elastyczność pozwala na ścisłe dostosowanie wykonywanych usług do Państwa budżetu. Aby uzyskać szczegółową wycenę, prosimy o kontakt w celu omówienia projektu.