Wizualizacje produktowe i packshoty2023-10-11T19:24:19+02:00

Wizualizacje produktowe

Nasze wizualizacje 3D produktu przemawiają do wyobraźni, wzbudzają zaufanie i motywują do zakupu zwiększając konwersję na stronach internetowych czy w kampaniach reklamowych.

Wizualizacja 3D produktu

Marketing

Wzmacniamy marketing Twojego produktu

5000 px

Wysoka rozdzielczość w standardzie

Funkcjonalność

Podkreślimy cechy Twojego produktu

Produktowe wizualizacje 3D

W luminance studio wierzymy, że każdy produkt ma swoją historię do opowiedzenia. Dlatego skupiamy się na kreowaniu zachwycających efektownych produktowych, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także dokładnie podkreślają design, funkcjonalność i kluczowe atuty Twojego produktu.

Wizualizacja 3D produktu
Wizualizacja 3D produktowa

Wiele możliwości prezentacji

Każdy produkt zasługuje na indywidualną i unikatową prezentację. Oferujemy szeroką gamę możliwości przedstawienia Twojego produktu: od klasycznych packshotów, poprzez szczegółowe rendery w różnorodnych otoczeniach – od eleganckich wnętrz po imponujące otoczenia zewnętrzne – aż po abstrakcyjne kreacje, które zaskakują i przyciągają uwagę.

Produktowe wizualizacje 3D

W luminance studio wierzymy, że każdy produkt ma swoją historię do opowiedzenia. Dlatego skupiamy się na kreowaniu zachwycających efektownych produktowych, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także dokładnie podkreślają design, funkcjonalność i kluczowe atuty Twojego produktu.

Wizualizacja 3D produktu

Wiele możliwości prezentacji

Każdy produkt zasługuje na indywidualną i unikatową prezentację. Oferujemy szeroką gamę możliwości przedstawienia Twojego produktu: od klasycznych packshotów, poprzez szczegółowe rendery w różnorodnych otoczeniach – od eleganckich wnętrz po imponujące otoczenia zewnętrzne – aż po abstrakcyjne kreacje, które zaskakują i przyciągają uwagę.

Wizualizacja 3D produktowa

Perfekcja przekazu

W luminance studio wiemy, że każdy detal ma znaczenie. Nasze wizualizacje 3D produktu nie tylko podkreślają wyjątkowy design, ale także dbają o idealne oświetlenie, które eksponuje jego najmniejsze detale i materiały wykończenia. Poza estetyką, skupiamy się na perfekcyjnej perspektywie, która najlepiej podkreśli charakter i jakość Twojego produktu.

 • Podkreślenie wartości produktu:

  Nasze wizualizacje 3D w pełni oddają design, funkcjonalność i zalety produktu, umożliwiając klientom głębsze zrozumienie jego unikalności.

 • Efektywny marketing i zwiększenie sprzedaży:

  Efektowne wizualizacje 3D produktu potęgują zaangażowanie odbiorców, przekształcając widzów w lojalnych klientów, co w konsekwencji przekłada się na zwiększenie sprzedaży.

 • Zwiększenie widoczności i świadomości marki:

  Profesjonalne wizualizacje produktowe przyciągają uwagę potencjalnych klientów, wyróżniając markę na tłocznym rynku.

 • Idealne odwzorowanie:

  Nasze wizualizacje 3D i packshoty produktu posiadają fotorealistyczne i fizycznie poprawne odwzorowanie materiałów wykończenia i perfekcyjne modele 3D stworzone z najwyższą starannością.

Nasze wizualizacje 3D i packshoty produktowe kreowane są tak, aby zwiększyć zainteresowanie Twoim produktem.

Nasze animacje nie tylko pięknie się prezentują, ale także skutecznie podnoszą świadomość Twojej marki, umacniając marketing i zwiększając sprzedaż.

Wysoka rozdzielczość renderingu

W standardzie otrzymujesz u nas rozdzielczość renderingu 5000px, która świetnie oddaje wszystkie detale Twojego produktu i pozwala ma wydruki 300 DPI. Jeżeli potrzebujesz jeszcze większej rozdzielczości na specjalne zastosowania – przygotujemy dla Ciebie dowolny format.

Rozdzielczość renderingu
Wizualizacja produktu

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Dzięki wysokiej jakości wizualizacji 3D, z łatwością przedstawisz design, funkcjonalność oraz kluczowe zalety swojego produktu, a Twoja marka zyska wyjątkową możliwość wyróżnienia się na rynku.

 • Wysoka rozdzielczość renderingu 5000px,

 • 2 serie poprawek w cenie,

 • Perfekcyjne oświetlenie produktu,

 • Dokładne odwzorowanie tekstur i materiałów,

 • Fotorealistyczna jakość renderingu,

 • Skuteczniejszy marketing produktu.

Packshot poduszki

Mariusz Wysocki, APA Paul Rene Sp. z o.o.

NASI KLIENCI

Nasi klienci cenią nas za profesjonalizm, elastyczność, terminowość, kreatywność i doskonałą obsługę klienta, co sprawia, że współpraca z nami to gwarancja sukcesu i zadowolenia z wizualizacji i ich wpływu na marketing.

Loga producenci

Elastyczność w komunikacji

Wizualizacje 3D produktu i packshoty można dostosować do różnych mediów – od strony internetowej, poprzez prezentacje na targach czy w katalogu. Pozwala to na spójną i efektywną komunikację w różnych kanałach marketingowych.

Zwiększenie konwersji

Profesjonalnie przygotowane rendery produktowe skutecznie przekształcają zainteresowanie w rzeczywiste zakupy, zwiększając wskaźnik konwersji na stronach internetowych czy w kampaniach reklamowych.

Packshot umywalek

Podkreśl zalety Twojego produktu z luminance studio!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Najczęstsze pytania:

Czy możemy przygotować rendery na przeźroczystym tle (kanał alpha)?2023-09-20T13:30:49+02:00

Tak, każdy render produktu możemy dostarczyć wraz z przeźroczystym tłem w postaci pliki .PSD, .png lub .tif. Pozwoli to na podłożenie dowolnego tła i dostosować render do potrzeb nieznanych w momencie składania zamówienia. Na przygotowanym kanale alpha możemy wypalić również fizycznie poprawny cień produktu, który jeszcze lepiej osadzi Twój produkt na własnym tle.

Z jakich materiałów tworzymy rendery produktowe?2023-09-20T13:26:16+02:00

Rendery, wizualizacje 3D i packshoty produktowe tworzymy z dostarczonych rysunków technicznych (.dwg lub .pdf), modeli Solidworks/3ds max lub innych dostępnych referencji – np. zdjęć. W przypadku dostarczenia nam gotowych modeli 3D, weryfikujemy je pod kątem zgodności z projektem, poprawności bryły i odwzorowania detali, a w razie potrzeby dokonujemy stosownych modyfikacji.

Jakiego typu prawa są przekazywane do wykonanych usług?2023-07-26T17:49:52+02:00

luminance studio jest właścicielem wykonanych renderów, ale jednocześnie przekazujemy pełne autorskie prawa majątkowe do wykonanych finalnych wersji wizualizacji czy animacji. Klient może wykorzystać rendery w dowolny i nieograniczony sposób na wszystkich polach eksploatacji. Zmiana lub aktualizacja pól eksploatacji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Czy mogę zobaczyć przykłady realizacji luminance studio?2023-08-06T12:23:24+02:00

Tak, zachęcamy do odwiedzenia naszego PORTFOLIO, gdzie prezentujemy różnorodne przykłady naszych realizacji.

Co wyróżnia luminance studio?2023-07-26T17:26:04+02:00

W luminance studio, skupiamy się na wykonaniu usługi, która przyniesie wymierne korzyści, a nie tylko będzie wysokiej jakości wizualizacją czy animacją. Wzmacniamy skuteczność Twojego marketingu sprzedaży dostosowując nasze usługi do Twoich potrzeb, wymogów i przede wszystkim celów, jakie chcesz osiągnąć. Posiadamy ponad 17 lat doświadczenia, co przekłada się na zrozumienie potrzeb rynku, a nasze usługi zdobyły zaufanie zarówno małych, jak i dużych klientów na całym świecie. Naszym celem jest zapewnienie Ci rozwiązań, które są skrojone na miarę Twojego budżetu i Twoich oczekiwań. Przeczytaj więcej o nas tutaj.

Jakie są ceny wizualizacji 3D w luminance studio?2024-02-06T19:28:27+01:00

Cena wizualizacji 3D zależy od wielu czynników, takich jak skomplikowanie projektu, ilość detali, czy rodzaj wizualizacji. Jednocześnie nasza elastyczność pozwala na ścisłe dostosowanie wykonywanych usług do Państwa budżetu. Więcej o czynnikach wpływających na cenę wizualizacji możesz przeczytać TUTAJ. Aby uzyskać szczegółową wycenę, prosimy o kontakt w celu omówienia projektu.