Wizualizacje produktowe i packshoty2023-10-11T19:24:19+02:00

Wizualizacje produktowe

Nasze wizualizacje 3D produktu przemawiają do wyobraźni, wzbudzają zaufanie i motywują do zakupu zwiększając konwersję na stronach internetowych czy w kampaniach reklamowych.

Wizualizacja 3D produktu

Marketing

Wzmacniamy marketing Twojego produktu

5000 px

Wysoka rozdzielczość w standardzie

Funkcjonalność

Podkreślimy cechy Twojego produktu

Produktowe wizualizacje 3D

W luminance studio wierzymy, że każdy produkt ma swoją historię do opowiedzenia. Dlatego skupiamy się na kreowaniu zachwycających efektownych produktowych, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także dokładnie podkreślają design, funkcjonalność i kluczowe atuty Twojego produktu.

Wizualizacja 3D produktu
Wizualizacja 3D produktowa

Wiele możliwości prezentacji

Każdy produkt zasługuje na indywidualną i unikatową prezentację. Oferujemy szeroką gamę możliwości przedstawienia Twojego produktu: od klasycznych packshotów, poprzez szczegółowe rendery w różnorodnych otoczeniach – od eleganckich wnętrz po imponujące otoczenia zewnętrzne – aż po abstrakcyjne kreacje, które zaskakują i przyciągają uwagę.

Produktowe wizualizacje 3D

W luminance studio wierzymy, że każdy produkt ma swoją historię do opowiedzenia. Dlatego skupiamy się na kreowaniu zachwycających efektownych produktowych, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także dokładnie podkreślają design, funkcjonalność i kluczowe atuty Twojego produktu.

Wizualizacja 3D produktu

Wiele możliwości prezentacji

Każdy produkt zasługuje na indywidualną i unikatową prezentację. Oferujemy szeroką gamę możliwości przedstawienia Twojego produktu: od klasycznych packshotów, poprzez szczegółowe rendery w różnorodnych otoczeniach – od eleganckich wnętrz po imponujące otoczenia zewnętrzne – aż po abstrakcyjne kreacje, które zaskakują i przyciągają uwagę.

Wizualizacja 3D produktowa

Perfekcja przekazu

W luminance studio wiemy, że każdy detal ma znaczenie. Nasze wizualizacje 3D produktu nie tylko podkreślają wyjątkowy design, ale także dbają o idealne oświetlenie, które eksponuje jego najmniejsze detale i materiały wykończenia. Poza estetyką, skupiamy się na perfekcyjnej perspektywie, która najlepiej podkreśli charakter i jakość Twojego produktu.

 • Podkreślenie wartości produktu:

  Nasze wizualizacje 3D w pełni oddają design, funkcjonalność i zalety produktu, umożliwiając klientom głębsze zrozumienie jego unikalności.

 • Efektywny marketing i zwiększenie sprzedaży:

  Efektowne wizualizacje 3D produktu potęgują zaangażowanie odbiorców, przekształcając widzów w lojalnych klientów, co w konsekwencji przekłada się na zwiększenie sprzedaży.

 • Zwiększenie widoczności i świadomości marki:

  Profesjonalne wizualizacje produktowe przyciągają uwagę potencjalnych klientów, wyróżniając markę na tłocznym rynku.

 • Idealne odwzorowanie:

  Nasze wizualizacje 3D i packshoty produktu posiadają fotorealistyczne i fizycznie poprawne odwzorowanie materiałów wykończenia i perfekcyjne modele 3D stworzone z najwyższą starannością.

Nasze wizualizacje 3D i packshoty produktowe kreowane są tak, aby zwiększyć zainteresowanie Twoim produktem.

Nasze animacje nie tylko pięknie się prezentują, ale także skutecznie podnoszą świadomość Twojej marki, umacniając marketing i zwiększając sprzedaż.

Wysoka rozdzielczość renderingu

W standardzie otrzymujesz u nas rozdzielczość renderingu 5000px, która świetnie oddaje wszystkie detale Twojego produktu i pozwala ma wydruki 300 DPI. Jeżeli potrzebujesz jeszcze większej rozdzielczości na specjalne zastosowania – przygotujemy dla Ciebie dowolny format.

Rozdzielczość renderingu
Wizualizacja produktu

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Dzięki wysokiej jakości wizualizacji 3D, z łatwością przedstawisz design, funkcjonalność oraz kluczowe zalety swojego produktu, a Twoja marka zyska wyjątkową możliwość wyróżnienia się na rynku.

 • Wysoka rozdzielczość renderingu 5000px,

 • 2 serie poprawek w cenie,

 • Perfekcyjne oświetlenie produktu,

 • Dokładne odwzorowanie tekstur i materiałów,

 • Fotorealistyczna jakość renderingu,

 • Skuteczniejszy marketing produktu.

Packshot poduszki

Mariusz Wysocki, APA Paul Rene Sp. z o.o.

NASI KLIENCI

Nasi klienci cenią nas za profesjonalizm, elastyczność, terminowość, kreatywność i doskonałą obsługę klienta, co sprawia, że współpraca z nami to gwarancja sukcesu i zadowolenia z wizualizacji i ich wpływu na marketing.

Loga producenci

Elastyczność w komunikacji

Wizualizacje 3D produktu i packshoty można dostosować do różnych mediów – od strony internetowej, poprzez prezentacje na targach czy w katalogu. Pozwala to na spójną i efektywną komunikację w różnych kanałach marketingowych.

Zwiększenie konwersji

Profesjonalnie przygotowane rendery produktowe skutecznie przekształcają zainteresowanie w rzeczywiste zakupy, zwiększając wskaźnik konwersji na stronach internetowych czy w kampaniach reklamowych.

Packshot umywalek

Podkreśl zalety Twojego produktu z luminance studio!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Najczęstsze pytania:

Czy możemy przygotować rendery na przeźroczystym tle (kanał alpha)?2023-09-20T13:30:49+02:00

Tak, każdy render produktu możemy dostarczyć wraz z przeźroczystym tłem w postaci pliki .PSD, .png lub .tif. Pozwoli to na podłożenie dowolnego tła i dostosować render do potrzeb nieznanych w momencie składania zamówienia. Na przygotowanym kanale alpha możemy wypalić również fizycznie poprawny cień produktu, który jeszcze lepiej osadzi Twój produkt na własnym tle.

Z jakich materiałów tworzymy rendery produktowe?2023-09-20T13:26:16+02:00

Rendery, wizualizacje 3D i packshoty produktowe tworzymy z dostarczonych rysunków technicznych (.dwg lub .pdf), modeli Solidworks/3ds max lub innych dostępnych referencji – np. zdjęć. W przypadku dostarczenia nam gotowych modeli 3D, weryfikujemy je pod kątem zgodności z projektem, poprawności bryły i odwzorowania detali, a w razie potrzeby dokonujemy stosownych modyfikacji.

Jakiego typu prawa są przekazywane do wykonanych usług?2023-07-26T17:49:52+02:00

luminance studio jest właścicielem wykonanych renderów, ale jednocześnie przekazujemy pełne autorskie prawa majątkowe do wykonanych finalnych wersji wizualizacji czy animacji. Klient może wykorzystać rendery w dowolny i nieograniczony sposób na wszystkich polach eksploatacji. Zmiana lub aktualizacja pól eksploatacji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Czy mogę zobaczyć przykłady realizacji luminance studio?2023-08-06T12:23:24+02:00

Tak, zachęcamy do odwiedzenia naszego PORTFOLIO, gdzie prezentujemy różnorodne przykłady naszych realizacji.

Co wyróżnia luminance studio?2023-07-26T17:26:04+02:00

W luminance studio, skupiamy się na wykonaniu usługi, która przyniesie wymierne korzyści, a nie tylko będzie wysokiej jakości wizualizacją czy animacją. Wzmacniamy skuteczność Twojego marketingu sprzedaży dostosowując nasze usługi do Twoich potrzeb, wymogów i przede wszystkim celów, jakie chcesz osiągnąć. Posiadamy ponad 17 lat doświadczenia, co przekłada się na zrozumienie potrzeb rynku, a nasze usługi zdobyły zaufanie zarówno małych, jak i dużych klientów na całym świecie. Naszym celem jest zapewnienie Ci rozwiązań, które są skrojone na miarę Twojego budżetu i Twoich oczekiwań. Przeczytaj więcej o nas tutaj.

Jakie są ceny wizualizacji 3D w luminance studio?2023-07-26T17:14:55+02:00

Cena wizualizacji 3D zależy od wielu czynników, takich jak skomplikowanie projektu, ilość detali, czy rodzaj wizualizacji. Jednocześnie nasza elastyczność pozwala na ścisłe dostosowanie wykonywanych usług do Państwa budżetu. Aby uzyskać szczegółową wycenę, prosimy o kontakt w celu omówienia projektu.