NEWS2017-01-05T00:29:23+02:00

NEWS

Co słychać w luminance studio?

Dzial news

Otwieramy nowy dział!

Ostatni rok był dla nas przełomowy. Pracowaliśmy przy wielu fantastycznych i wymagających projektach, stworzyliśmy sporą liczbę nowych wizualizacji, prezentacji produktowych oraz animacji 3D. Tym ostatnim poświęciliśmy nadzwyczaj sporo czasu, co bezpośrednio zaowocowało nowymi wizjami. Dlatego tez postanowiliśmy otworzyć zupełnie nowy dział naszej firmy - luminance motion, który na swoje barki przyjmie projekty stricte związane z animacją 3D, motion desigem oraz VFX. Zapraszamy do zapoznania się z nowym portfolio oraz oczywiście do współpracy! http://www.luminancemotion.pl

Marzec 29th, 2018|

Animacja 3D: Villa Fiano

Ulica Krasickiego w Warszawie zawsze była dla nas wyjątkowa. To jesień sprawiła, że dostrzegliśmy piękno tej skromnej części dzielnicy Mokotów. Kiedy jeden z naszych klientów zgłosił się do nas z prośbą o stworzenie animacji 3D nowej inwestycji przy Krasickiego – nie mogliśmy się powstrzymać. Wspaniały projekt budynku Villa Fiano musi otaczać złota polska jesień! Projekt: Animacja 3D Villa Fiano Lokalizacja: Mokotów, Warszawa    

Styczeń 9th, 2017|

Temperon TV Spot

Najnowszy tv spot wykonany przez luminance studio przedstawia poduszki Temperon. Reklama prezentuje wspaniałe właściwości produktu w przyjaznej dla widza formie. Na podstawie przesłanych przez klienta produktów idealnie odwzorowaliśmy unikatową tkaninę, która pokrywa poduszkę, jej elastyczność i sposób w jaki odbija światło. Dzięki temu uzyskaliśmy w prezentowanej animacji 3D foforealistyczny efekt końcowy.

Styczeń 5th, 2017|

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia upłyną spokojnie i radośnie, aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a sukcesy przerosły oczekiwania.

Grudzień 22nd, 2016|

Rusza nowa strona luminance studio

Z ogromną przyjemnością prezentujemy naszą najnowszą stronę firmową. Zmiany obejmują wygodniejsze przeglądanie naszych wizualizacji, więcej informacji o firmie i naszych usługach oraz dostosowania witryny do urządzeń mobilnych. Nieprzerwanie dążymy do podnoszenia jakości naszych usług. Idąc z duchem czasu zmieniamy się dla Państwa i pragniemy zaoferować w Nowym Roku 2017 jeszcze więcej usług CGI, które zaspokoją zróżnicowane potrzeby i wymagania. Więcej informacji już wkrótce!  

Grudzień 19th, 2016|

Najnowsze prace w portfolio: