NEWS2017-01-05T00:29:23+01:00

NEWS

Co słychać w luminance studio?

Dzial news

Nasze animacje w Showreel-u Procad 2019

Gratulujemy wszystkim firmom, obok których z dumą stoimy w najnowszym Showreel-u Procad 2019! Procad S.A. jest czołowym dostawcą oprogramowania i rozwiązań CAD, oprogramowania dla branży architektonicznej oraz multimedialnej. To nasze pierwsze uczestnictwo w corocznej edycji Showreel-a partnerów firmy Procad. Nasze animacje pojawiły się obok takich firm jak Platige Image, Ars Thanea, Farm 51, Orka i wiele innych.

Wrzesień 16th, 2019|

Animacja 3D: Villa Fiano

Ulica Krasickiego w Warszawie zawsze była dla nas wyjątkowa. To jesień sprawiła, że dostrzegliśmy piękno tej skromnej części dzielnicy Mokotów. Kiedy jeden z naszych klientów zgłosił się do nas z prośbą o stworzenie animacji 3D nowej inwestycji przy Krasickiego – nie mogliśmy się powstrzymać. Wspaniały projekt budynku Villa Fiano musi otaczać złota polska jesień! Projekt: Animacja 3D Villa Fiano Lokalizacja: Mokotów, Warszawa    

Styczeń 9th, 2017|

Temperon TV Spot

Najnowszy tv spot wykonany przez luminance studio przedstawia poduszki Temperon. Reklama prezentuje wspaniałe właściwości produktu w przyjaznej dla widza formie. Na podstawie przesłanych przez klienta produktów idealnie odwzorowaliśmy unikatową tkaninę, która pokrywa poduszkę, jej elastyczność i sposób w jaki odbija światło. Dzięki temu uzyskaliśmy w prezentowanej animacji 3D foforealistyczny efekt końcowy.

Styczeń 5th, 2017|

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia upłyną spokojnie i radośnie, aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a sukcesy przerosły oczekiwania.

Grudzień 22nd, 2016|

Rusza nowa strona luminance studio

Z ogromną przyjemnością prezentujemy naszą najnowszą stronę firmową. Zmiany obejmują wygodniejsze przeglądanie naszych wizualizacji, więcej informacji o firmie i naszych usługach oraz dostosowania witryny do urządzeń mobilnych. Nieprzerwanie dążymy do podnoszenia jakości naszych usług. Idąc z duchem czasu zmieniamy się dla Państwa i pragniemy zaoferować w Nowym Roku 2017 jeszcze więcej usług CGI, które zaspokoją zróżnicowane potrzeby i wymagania. Więcej informacji już wkrótce!  

Grudzień 19th, 2016|

Najnowsze prace w portfolio: