Animacje 3D2023-10-11T20:02:57+02:00

Animacje 3D architektury i wnętrz

Animacje 3D oferują nieocenione korzyści dla Twojego projektu. Dostarczają jasną i pełną komunikację koncepcji, są idealnym narzędziem marketingowym i sprzedażowym, które pomaga potencjalnym klientom lepiej zrozumieć przestrzeń i widzieć jej potencjał.

Marketing

Wzmacniamy marketing Twoich inwestycji

QuadHD 2.5K

Wysoka rozdzielczość w standardzie

Storytelling

Przekonująca narracja filmu

Animacje 3D architektury

Oddajemy w ręce naszych klientów efektowne i przykuwające wzrok filmy w postaci animacji 3D. Pomagamy uwypuklić unikalne cechy każdej inwestycji poprzez efektywny storytelling, który pozwala na lepsze zrozumienie i dostrzeżenie pełnego potencjału obiektu.

Animacje 3D wnętrz

Nasze animacje 3D wnętrz stanowią znakomite narzędzie do pokazania potencjalnym klientom, jak wyglądają przestrzenie, które dopiero powstaną. Pomagają one zrozumieć, jak dana przestrzeń będzie funkcjonować i wyglądać, co jest nieocenioną wartością dla marketingu i sprzedaży

Animacje 3D architektury

Oddajemy w ręce naszych klientów efektowne i przykuwające wzrok filmy w postaci animacji 3D. Pomagamy uwypuklić unikalne cechy każdej inwestycji poprzez efektywny storytelling, który pozwala na lepsze zrozumienie i dostrzeżenie pełnego potencjału obiektu.

Animacje 3D wnętrz

Nasze animacje 3D wnętrz stanowią znakomite narzędzie do pokazania potencjalnym klientom, jak wyglądają przestrzenie, które dopiero powstaną. Pomagają one zrozumieć, jak dana przestrzeń będzie funkcjonować i wyglądać, co jest nieocenioną wartością dla marketingu i sprzedaży

Storytelling

W luminance studio storytelling to nie tylko dodatkowy element naszych animacji. To klucz do ich skuteczności, sposób na to, aby nasze prace przemawiały do odbiorców, zapadały w pamięć i przekonywały do prezentowanych w nich idei. Dzięki temu nasi klienci otrzymują nie tylko estetyczne i technicznie doskonałe animacje, ale też prawdziwe narzędzia komunikacji, które pomagają im osiągnąć cele marketingowe.

 • Komunikacja z odbiorcą:

  storytelling w naszych animacjach to przede wszystkim sposób na skuteczną komunikację z odbiorcą. Opowiadamy historię, która zrozumiała i przemawia do widza, pozwala mu zrozumieć kontekst, cel i wartość prezentowanego projektu. W każdej animacji skupiamy się na przedstawieniu jasnej i przekonywającej narracji.

 • Personalizacja:

  wiemy, jak ważne jest dostosowanie treści do konkretnego odbiorcy. Dlatego każda z naszych animacji jest tworzona z myślą o specyficznej grupie docelowej, jej oczekiwaniach, preferencjach i zainteresowaniach.

 • Wykorzystanie emocji:

  Rozumiemy, jak ważne jest wywołanie emocji u odbiorców. Dlatego tworzymy animacje, które są pełne napięcia, ekscytacji, radości lub spokoju, zależnie od tego, jakie emocje są odpowiednie dla danego projektu. Staramy się, aby każda z naszych animacji budziła emocje i pamięć u widzów, czyniąc je bardziej przekonującymi i angażującymi.

 • Tworzenie przekazu:

  Nasze animacje 3D zawsze niosą ze sobą jakiś przekaz. Może to być wizja przyszłości, idei, produktu lub miejsca, które klient chce zaprezentować. Staramy się, aby ten przekaz był klarowny, interesujący i zgodny z oczekiwaniami klienta.

Nasze animacje 3D reżyserowane są tak, aby wypromować Twoją inwestycję.

Jest to nie tylko prezentacja wizualna, ale także emocjonalna, która angażuje odbiorcę i pozwala mu doświadczyć projektu na zupełnie nowym poziomie.

Wysoka rozdzielczość animacji

W standardzie otrzymujesz u nas rozdzielczość animacji 2.5K, która świetnie wygląda nawet na większych ekranach i telewizorach. Jeżeli potrzebujesz jeszcze większej rozdzielczości na specjalne zastosowania – przygotujemy dla Ciebie dowolny format.

Rozdzielczość animacji
Wizualizacja schodów

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Nasze animacje 3D wyznaczają standardy w branży, oferując nie tylko niezrównaną jakość obrazu i ciekawy scenariusz, ale także wspomaganie marketingu Twojej inwestycji. Przyspieszenie procesu sprzedaży, zwiększenie atrakcyjności oferty i zbudowanie silnej marki to tylko niektóre z korzyści.

 • Wysoka rozdzielczość renderingu QuadHD 2560x1440px,

 • 2 serie poprawek w cenie,

 • Scenariusz i storyboard,

 • Perfekcyjne i profesjonalne kadry,

 • Dokładne odwzorowanie tekstur i materiałów,

 • Fotorealistyczna jakość oświetlenia.

Bardzo dziękujemy za zrealizowanie animacji inwestycji Okopowa 7 w Kołobrzegu. Cały proces przeszedł nasze oczekiwania. Pełen profesjonalizm, na każdym etapie realizacji projektu. Efekt końcowy oszałamiający!

Natalia Dolińska, Arona

Mariusz Wysocki, APA Paul Rene Sp. z o.o.

NASI KLIENCI

Nasi klienci cenią nas za profesjonalizm, elastyczność, terminowość, kreatywność i doskonałą obsługę klienta, co sprawia, że współpraca z nami to gwarancja sukcesu i zadowolenia z animacji i ich wpływu na marketing.

Loga klientów
Wizualizacja Varso Tower

Potrzebujesz świetnie wyglądającej animacji 3D?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Najczęstsze pytania:

Z jakich materiałów tworzymy animacje 3D?2023-08-28T20:20:07+02:00

Animacje 3D tworzymy z dostarczonych rysunków CAD (.dwg lub .pdf), modeli Revit/Sketchup/3ds max lub innych dostępnych referencji. W przypadku dostarczenia nam gotowych modeli 3D, weryfikujemy je pod kątem zgodności z projektem, poprawności bryły i odwzorowania detali, a w razie potrzeby dokonujemy stosownych modyfikacji.

Jakiego typu prawa są przekazywane do wykonanych usług?2023-07-26T17:49:52+02:00

luminance studio jest właścicielem wykonanych renderów, ale jednocześnie przekazujemy pełne autorskie prawa majątkowe do wykonanych finalnych wersji wizualizacji czy animacji. Klient może wykorzystać rendery w dowolny i nieograniczony sposób na wszystkich polach eksploatacji. Zmiana lub aktualizacja pól eksploatacji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Czy mogę zobaczyć przykłady realizacji luminance studio?2023-08-06T12:23:24+02:00

Tak, zachęcamy do odwiedzenia naszego PORTFOLIO, gdzie prezentujemy różnorodne przykłady naszych realizacji.

Co wyróżnia luminance studio?2023-07-26T17:26:04+02:00

W luminance studio, skupiamy się na wykonaniu usługi, która przyniesie wymierne korzyści, a nie tylko będzie wysokiej jakości wizualizacją czy animacją. Wzmacniamy skuteczność Twojego marketingu sprzedaży dostosowując nasze usługi do Twoich potrzeb, wymogów i przede wszystkim celów, jakie chcesz osiągnąć. Posiadamy ponad 17 lat doświadczenia, co przekłada się na zrozumienie potrzeb rynku, a nasze usługi zdobyły zaufanie zarówno małych, jak i dużych klientów na całym świecie. Naszym celem jest zapewnienie Ci rozwiązań, które są skrojone na miarę Twojego budżetu i Twoich oczekiwań. Przeczytaj więcej o nas tutaj.

Jakie są ceny animacji 3D w luminance studio?2023-07-26T17:17:35+02:00

Cena animacji 3D zależy od wielu czynników, takich jak skomplikowanie projektu, ilość detali, rozdzielczość czy rodzaj animacji. W skład wyceny wchodzą takie pozycje jak: preprodukcja, modelowanie, rendering, postprodukcja oraz montaż. Nasza elastyczność pozwala na ścisłe dostosowanie wykonywanych usług do Państwa budżetu. Aby uzyskać szczegółową wycenę, prosimy o kontakt w celu omówienia projektu.

Jakie informacje są potrzebne do przygotowania wyceny?2023-07-26T17:11:08+02:00

Aby wycenić Twój projekt, potrzebujemy rysunków CAD (.dwg lub .pdf) dla elewacji, planów pięter i PZT inwestycji lub modeli 3D (Revit/Sketchup/3ds max) Twojego projektu. Im więcej informacji dostarczysz, tym dokładniej będziemy mogli oszacować koszt realizacji.