Animacje 3D projektów urbanistycznych2023-10-11T20:15:35+02:00

Animacje 3D projektów urbanistycznych

Animacje projektów urbanistycznych i koncepcji to prezentacje, które oddają skomplikowane idee i plany w czytelnej i atrakcyjnej formie.

Czytelność

Zwiększamy zrozumienie projektu dla szerokiej publiczności

QuadHD 2.5K

Wysoka rozdzielczość w standardzie

Efektywność

Zwiększamy akceptację projektów wśród różnych grup interesariuszy

Animacje 3D projektów urbanistycznych

Nasze animacje urbanistyczne oddają skomplikowane idee i koncepcje w przystępnej, czytelnej i atrakcyjnej formie wizualnej. Od projektów osiedli, dzielnic po całe regiony, pomagamy wizualnie przedstawiać przyszłość przestrzeni miejskich.

Dla kogo?

Nasze prezentacje urbanistyczne są nieocenione dla urzędów miast i gmin oraz dla biur architektonicznych, które pragną w jasny i atrakcyjny sposób przedstawiać swoje projekty urbanistyczne.

Animacje 3D projektów urbanistycznych

Nasze animacje urbanistyczne oddają skomplikowane idee i koncepcje w przystępnej, czytelnej i atrakcyjnej formie wizualnej. Od projektów osiedli, dzielnic po całe regiony, pomagamy wizualnie przedstawiać przyszłość przestrzeni miejskich.

Dla kogo?

Nasze prezentacje urbanistyczne są nieocenione dla urzędów miast i gmin oraz dla biur architektonicznych, które pragną w jasny i atrakcyjny sposób przedstawiać swoje projekty urbanistyczne.

Przewaga animacji 3D nad tradycyjnymi rysunkami i wizualizacjami

Nasze animacje 3D projektów urbanistycznych to nowoczesny sposób prezentacji przestrzeni, który przekracza możliwości tradycyjnych rysunków CAD i statycznych wizualizacji. Dzięki dynamicznej formie, animacje oferują pełniejszy obraz planowanej przestrzeni, uwzględniając proces projektowy w sposób przystępny dla każdego odbiorcy.

 • Prezentacje dla decydentów i inwestorów:

  Animacje 3D projektów urbanistycznych doskonale oddają pełen obraz planowanej inwestycji, umożliwiając zrozumienie skali, relacji przestrzennych oraz estetyki projektu w sposób, którego nie da się osiągnąć przez tradycyjne rysunki CAD.

 • Konsultacje społeczne:

  Dzięki czytelnym prezentacjom, mieszkańcy mogą lepiej zrozumieć, jak planowana inwestycja wpłynie na ich otoczenie, co z kolei prowadzi do bardziej produktywnych dyskusji i feedbacku.

 • Analiza i planowanie:

  Animowane prezentacje umożliwiają lepsze zrozumienie przepływu ludzi w ciągach komunikacyjnych, ruchu pojazdów i innych aspektów funkcjonalnych projektu, które mogą być trudne do zinterpretowania na rysunkach 2D.

 • Emocjonalny wpływ:

  Dynamiczna prezentacja może oddać atmosferę miejsca, kierunki nasłonecznienia czy okoliczne atrakcje, wpływając na emocje odbiorcy w sposób, którego nie da się osiągnąć za pomocą statycznych rysunków.

Nasze prezentacje tworzone są tak, aby skutecznie przekazać idee i założenia projektowe.

Jest to skuteczna forma komunikacji Twojego projektu z szerokim gronem odbiorców.

Wysoka rozdzielczość animacji

Wiemy, że tego typu prezentacje są bardzo szczegółowo omawiane na spotkaniach z inwestorami czy decydentami. Możliwość zrobienia dobrej jakościowo „stopklatki” jest tutaj kluczowa – dlatego nasze animacje wyższą niż standardowa rozdzielczość, która oferuje lepszą czytelność.

Rozdzielczość animacji
Wizualizacja 3D projektu urbanistycznego

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Wybierając nasze animacje 3D urbanistyki, inwestujesz w skuteczność komunikacji Twojego projektu z szerokim gronem odbiorców. Twoje projekty urbanistyczne zyskują nowy wymiar i stają się bardziej przekonujące dla decydentów oraz inwestorów.

 • Możliwość przedstawienia procesu projektowego,

 • 4 serie poprawek w cenie,

 • Wysoka rozdzielczość renderingu QuadHD 2560x1440px,

 • Dokładne odwzorowanie projektu z rysunków CAD.

Mariusz Wysocki, APA Paul Rene Sp. z o.o.

NASI KLIENCI

W luminance studio stawiamy na kompleksowość i zaangażowanie, zapewniając profesjonalne wykonanie animacji, która spełnia swoje zadanie. Dzięki naszej punktualności, potwierdzonej 92% wskaźnikiem realizacji projektów w terminie, oraz niezrównanej jakości, przekraczamy oczekiwania wielu naszych klientów.

Loga klientów
Wizualizacja 3D projektu urbanistycznego

Potrzebujesz czytelnej prezentacji Twojego projektu?

Znajdziemy dla Ciebie najefektywniejsze rozwiązania!

Najczęstsze pytania:

Z jakich materiałów tworzymy animacje 3D?2023-08-28T20:20:07+02:00

Animacje 3D tworzymy z dostarczonych rysunków CAD (.dwg lub .pdf), modeli Revit/Sketchup/3ds max lub innych dostępnych referencji. W przypadku dostarczenia nam gotowych modeli 3D, weryfikujemy je pod kątem zgodności z projektem, poprawności bryły i odwzorowania detali, a w razie potrzeby dokonujemy stosownych modyfikacji.

Jakiego typu prawa są przekazywane do wykonanych usług?2023-07-26T17:49:52+02:00

luminance studio jest właścicielem wykonanych renderów, ale jednocześnie przekazujemy pełne autorskie prawa majątkowe do wykonanych finalnych wersji wizualizacji czy animacji. Klient może wykorzystać rendery w dowolny i nieograniczony sposób na wszystkich polach eksploatacji. Zmiana lub aktualizacja pól eksploatacji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Czy mogę zobaczyć przykłady realizacji luminance studio?2023-08-06T12:23:24+02:00

Tak, zachęcamy do odwiedzenia naszego PORTFOLIO, gdzie prezentujemy różnorodne przykłady naszych realizacji.

Co wyróżnia luminance studio?2023-07-26T17:26:04+02:00

W luminance studio, skupiamy się na wykonaniu usługi, która przyniesie wymierne korzyści, a nie tylko będzie wysokiej jakości wizualizacją czy animacją. Wzmacniamy skuteczność Twojego marketingu sprzedaży dostosowując nasze usługi do Twoich potrzeb, wymogów i przede wszystkim celów, jakie chcesz osiągnąć. Posiadamy ponad 17 lat doświadczenia, co przekłada się na zrozumienie potrzeb rynku, a nasze usługi zdobyły zaufanie zarówno małych, jak i dużych klientów na całym świecie. Naszym celem jest zapewnienie Ci rozwiązań, które są skrojone na miarę Twojego budżetu i Twoich oczekiwań. Przeczytaj więcej o nas tutaj.

Jakie są ceny animacji 3D w luminance studio?2023-07-26T17:17:35+02:00

Cena animacji 3D zależy od wielu czynników, takich jak skomplikowanie projektu, ilość detali, rozdzielczość czy rodzaj animacji. W skład wyceny wchodzą takie pozycje jak: preprodukcja, modelowanie, rendering, postprodukcja oraz montaż. Nasza elastyczność pozwala na ścisłe dostosowanie wykonywanych usług do Państwa budżetu. Aby uzyskać szczegółową wycenę, prosimy o kontakt w celu omówienia projektu.

Jakie informacje są potrzebne do przygotowania wyceny?2023-07-26T17:11:08+02:00

Aby wycenić Twój projekt, potrzebujemy rysunków CAD (.dwg lub .pdf) dla elewacji, planów pięter i PZT inwestycji lub modeli 3D (Revit/Sketchup/3ds max) Twojego projektu. Im więcej informacji dostarczysz, tym dokładniej będziemy mogli oszacować koszt realizacji.