Cersanit

Klient: Cersanit

Fotorealistyczne przedstawienie produktów to nie tylko poprawne materiały i bryła modelu 3D. To przede wszystkim perfekcyjne światło ukazujące produkt w pełnej krasie. Współpracując z firmą Cersanit przy tworzeniu wizualizacji produktowych stale rozwijamy nasze umiejętności w zakresie renderingu, światła i idealnej kompozycji obrazu.

Wizualizacja łazienki Cersanit

Najważniejszy jest detal

Przy tworzeniu wizualizacji armatury łazienkowej dbamy o poprawne przedstawienie proporcji produktu, jego materiałów i refleksów. Produkt zawsze ukazywany jest w idealnym dla niego oświetleniu – tak aby jak najbardziej wyróżnić go na tle kompozycji kadru. Fotorealistyczna wizualizacja 3D to idealne i niezwykle elastyczne narzędzie marketingowe.

Wizualizacja 3D wanny
Wizualizacja baterii wannowej

Każdy projekt wnętrza, rodzaj dodatków i ich rozplanowanie są ściśle ustalane z architektami firmy Cersanit. Przy tworzeniu wizualizacji brana jest pod uwagę grupa docelowa odbiorców danej kolekcji płytek oraz armatury łazienkowej oraz segment rynkowy w jakim będą sprzedawane produkty. Wizualizacje trafiają do katalogów, stronę www, materiały POS i inne materiały marketingowe.

Inspirujące wnętrza

Wizualizacja łazienki Cersanit
Wizualizacja łazienki Cersanit
Wizualizacja łazienki Cersanit

Odwzorowanie produktów

Produkty marki Cersanit odwzorowane są z najwyższa dokładnością. Nie ma tu miejsca na żadne kompromisy – bardzo dokładna reprezentacja materiału produktu, jego refleksyjności i koloru są kluczowe w tego typu wizualizacjach. Bardzo starannie podchodzimy również do kwestii jak najatrakcyjniejszego oświetlenia produktu.

Wizualizacja 3D baterii wannowej
Wizualizacja wanny Cersanit
Key Visual umywalek

Szczegóły projektu

Client: Cersanit S.A.

3D Artists: Marta Sołtysiuk, Tomek Świerczyński