Forest

Klient: HB Reavis

Od ćwierć wieku zapuszczamy korzenie w miejskich dżunglach, tworząc bezpieczne i komfortowe schronienia dla najrozmaitszych gatunków. Uważnie przyglądamy się ich ewolucji i dostrzegamy najważniejsze potrzeby – zarówno samotnych łowców, jak i tych działających stadnie. Doskonale rozumiemy, że dzisiejszemu światu brakuje zieleni. Dlatego powołaliśmy do życia FOREST – przestrzeń do bytowania, pomnażania dóbr oraz idei.

HB Reavis Forest

Zielona przystań w sercu miejskiej dżungli

Forest to miejsce pracy w Warszawie, w którym oddycha się świeżym powietrzem, syci organizm kreatywnością i korzysta z dóbr Matki Natury. Aby zachować równowagę, świat zwierząt korporacyjnych potrzebuje przyjaznej przestrzeni do funkcjonowania w harmonii. Tylko wtedy osiągnie założone cele. FOREST to mikroświat, w którym miasto przenika się z naturą, a biznes z codziennym życiem.

HB Reavis Forest atrium

FOREST to zielone światło w tunelu ulic, pomiędzy Wolą, Śródmieściem i Żoliborzem w Warszawie. Przy Burakowskiej 14 rośnie enklawa dla różnorodnych miejskich gatunków, która już wkrótce zapewni spokojny byt zarówno dynamicznym Millenialsom i Korporusom, jak i refleksyjnym Pracodontom. To otwarte na otoczenie powierzchnie biurowe do wynajęcia, w których praca toczy się w rytmie natury. Ogólnodostępne połacie zieleni o powierzchni dwóch boisk piłkarskich, słoneczna polana oraz przytulne tarasy dadzą wytchnienie wszelkim pracowitym stworzeniom.

Odkryj Forest

HB Reavis Forest biurowiec

Zielona przystań w sercu miejskiej dżungli

Wyobraź sobie przyjazną przestrzeń, która żyje własnym życiem, na przekór otaczającemu ją, betonowemu światu. Wyobraź sobie mnogość fauny i flory, funkcjonującą w harmonii i napędzającą się nawzajem dla wspólnego dobra. Wyobraź sobie ekologiczny biurowiec w Warszawie, w którym możesz czerpać z natury pełnymi garściami.

HB Reavis Forest wnętrze biura

Szczegóły projektu

Client: HB Reavis

Producer: Katarzyna Najdzik

3D Artists: Tomek Świerczyński, Marta Sołtysiuk