Nowa Strycharska

Wizualizacje 3D

Klient: 4Building

Dla dewelopera 4Building przygotowaliśmy zestaw wizualizacji 3D dla budynku mieszkalnego zlokalizowanego w Łodzi przy ulicy Strycharskiej 6. Klient dał nam sporo wolnej ręki w doborze kadrów, stylizacji wizualizacji i ogólnego „looku” renderów. Postanowiliśmy stworzyć wizualizacje, które w realistyczny sposób odzwierciedlają położenie inwestycji oraz jej atuty.

Nowa Strycharska Wizualizacja 3D

Bogata zieleń na wizualizacjach

Bardzo dużą uwagę przykładamy do zieleni na naszych wizualizacjach. Wciąż szlifujemy nasz warsztat aby dostarczać rendery, które coraz bardziej zbliżają się do realnych zdjęć. Kluczową rolę odgrywają tutaj rośliny 3D, które im lepiej zostaną wykonane, tym bardziej realistyczny obraz uzyskamy. Jednocześnie zwracamy uwagę, aby nie „przerysować” rzeczywistości, co jest szczególnie ważne przy inwestycjach deweloperskich.

Wizualizacja 3D zieleni

Drugim bardzo ważnym aspektem jest ukazanie życia na wizualizacji przedstawiającej inwestycję mieszkaniową. Dodanie fotorealistycznych ludzi znacznie urealnia obraz oraz wprowadza swego rodzaju storytelling. W luminance studio skupiamy się nie tylko na ładnych renderach, ale przede wszystkim na celu, jakim mają służyć. A jest to sprzedaż – nasze wizualizacje tętnią życiem aby rozbudzać wyobraźnie potencjalnych nabywców mieszkań.

Życie na wizualizacji

Ludzie na wizualizacji 3D

Zestaw ujęć prezentujących inwestycję

Przy każdym zleceniu proponujemy określoną liczbę kadrów. Określamy ją na podstawie wielkości osiedla, jego atutów oraz ilości perspektyw, w których inwestycja prezentuje się najlepiej. Pod uwagę bierzemy również kierunki padającego światła Słońca, które odwzorowujemy zgodnie z rzeczywistością. Nasi klienci cenią nas za świetne zrozumienie potrzeb – przed przystąpieniem do prac przeprowadzamy wywiad, dzięki któremu jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć wszystkie cele marketingowe, jakie powinny wypełnić nasze wizualizacje.

Nowa Strycharska wizualizacja 3D
Nowa Strycharska wizualizacja 3D
wizualizacja nocna

Szczegóły projektu

Client: 4Bulding

3D Artists: Tomek Świerczyński, Marta Sołtysiuk