Selexis

Materiały identyfikacji wizualnej

Klient: Selexis

Na potrzeby liftingu identyfikacji wizualnej dla Selexis stworzyliśmy zestaw grafik CGI, które wzmacniają branding firmy. Naszym zadaniem było kompletne przeprojektowanie starych materiałów marketingowych na ich nowocześniejszą formę.

Selexis watch

Nowoczesna identyfikacja

Jako fani motoryzacji, bardzo ucieszyło nas jedno z zadań – stworzenie bolidu formuły E z malowaniem firmy Selexis. Niewątpliwie była to dla nas jedna z najbardziej przyjemnych realizacji w jakiej mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Formuła E została pomalowana według naszego projektu!

Selexis Formula E

Selexis jest światowym liderem w rozwoju linii komórkowych ssaków, który wykorzystuje najlepsze w swojej klasie technologie ekspresji białek, aby tworzyć wysoce wyspecjalizowane rozwiązania, które umożliwiają przemysłowi biofarmaceutycznemu usprawnienie odkrywania leków poprzez ciągłość rozwoju i szybką komercjalizację innowacyjnych leków i szczepionek przeciwko chorobom takich jak nowotwory, choroby autoimmunologiczne i zapalne, choroby zakaźne, choroby krwi, zaburzenia metaboliczne i genetyczne, a także choroby dermatologiczne i okulistyczne.

Lider w rozwoju linii komórkowych

Selexis Cell line

Szczegóły projektu

Client: Selexis

Agency: Sam Brown
Producer: Robert Meister

3D Artist: Tomek Świerczyński