Varso Place

Klient: HB Reavis

Kiedy firma HB Reavis, międzynarodowy dostawca przestrzeni pracy zgłosił się do nas z prośbą o stworzenie wizualizacji i animacji promujących ich dosłownie największe dzieło – największy w Unii Europejskiej wieżowiec Varso – wiedzieliśmy, że będzie to wymagające zadanie. Naszym celem była promocja przestrzeni biurowych, w jednej z najważniejszych inwestycji budowlanych stolicy Polski. Zasadniczo to do nas należała pomoc w stworzeniu materiałów marketingowych pozwalających na efektywną sprzedaż powierzchni biurowych budynku.

Varso Place wizualizacja

310 metrowe marzenie architektów

Położony w samym sercu Warszawy biurowiec Varso składa się z 3 budynków: Dwóch mniejszych biurowców Varso 1 i Varso 2 projektu HRA Architekci, gdzie oprócz powierzchni biurowych, znajdziemy również przestrzeń publiczną z sklepami, restauracjami oraz usługami. Na szczególną uwagę zasługuje ogromne lobby, w którym zobaczymy posadzone drzewa tworzące przyjazną, zieloną przestrzeń wewnątrz budynku.

Varso Tower wizualizacja

Poproszono nas o stworzenie dynamicznych i wciągających obrazów oraz animacji – biorąc pod uwagę wszystko powyższe, wiedzieliśmy, że będziemy musieli zadbać o każdy szczegół projektu budynku, odwzorować każdy detal i przedstawić każdą przestrzeń w bardzo poprawny jak i kreatywny sposób.

Każdy detal ma znaczenie

Varso Place wizualizacja
Varso Place lobby
Varso Place lobby
Varso Place lobby
Varso Place lobby

Varso Place to nowoczesne centrum biznesowe i przestrzeń publiczna

Foster + Partners i deweloper HB Reavis wyznaczyli kluczowe przestrzenie, które chcieli pokazać. Naszym zadaniem na pierwszym etapie koncepcyjnym jest zbadanie ich pod kątem kompozycji, ruchu kamery, światła i nastroju. Kiedy oceniamy budynek lub przestrzeń pod kątem wizualizacji, odkrywamy, że często ukazują nieoczekiwane rzeczy pod względem kompozycji i kadrów.

Varso Tower wizualizacja

Szczegóły projektu

Client: HB Reavis

Architects: Foster + Partners, HRA Architekci
Producer: Katarzyna Najdzik

3D Artists: Tomek Świerczyński, Marta Sołtysiuk