Varso Tower

Animacja 3D

Klient: HB Reavis

Zwieńczeniem naszej 4-letniej pracy nad materiałami CGI dla Varso Place jest animacja Varso Tower – projekt szczególny i wyjątkowy pod wieloma względami. Dzięki ogromnemu zaufaniu do naszego studia, otrzymaliśmy zlecenie na wykonanie filmu promującego przestronne biura największego wieżowca Europy.

Ponadczasowe miejsce dla firm

Varso Tower – inwestycja słowackiego dewelopera HB Reavis to 310-metrowy wieżowiec w samym centrum stolicy Polski. Varso tworzy nowy wizerunek Warszawy i będzie najbardziej prestiżowym miejscem na biznesowej mapie miasta. To dla nas ogromna przyjemność uczestniczyć w procesie marketingu inwestycji. Nasze wizualizacje i animacje promują budynek w mediach oraz pomagają w relacjach inwestorskich.

Biura Varso Tower

Aby ukazać wkład nowego drapacza chmur w panoramę miasta, oraz spektakularny widok z panoramicznych okien biurowca, postanowiliśmy wystartować dronem w celu wykonania sesji zdjęciowej Warszawy z lotu ptaka. W gotowe ujęcia animacji 3D wkleiliśmy nagrania panoramy miasta, tworząc bardzo realistyczny przekaz dla potencjalnych najemców.

Panoramiczne okna Varso Tower

Biura Varso Tower

Detale, które zachwycają

Poproszono nas o stworzenie dynamicznych i wciągających obrazów oraz animacji – biorąc pod uwagę wszystko powyższe, wiedzieliśmy, że będziemy musieli zadbać o każdy szczegół projektu budynku, odwzorować każdy detal i przedstawić każdą przestrzeń w bardzo poprawny jak i kreatywny sposób.

Biura Varso Tower

Szczegóły projektu

Client: HB Reavis

Art Director: Tomek Świerczyński
Producer: Katarzyna Najdzik

3D Artists: Tomek Świerczyński, Marta Sołtysiuk
Drone operator: Tomek Świerczyński
Music: Marek Kokorudz | marek@kokorudz.com